TKS - Hotchkiss

TKS

TKS
Polish Tankette TKS 1:15 scale complete resin kit

FT 17

FT 17
Skrzynka narzędziowa i zapasowe ogniwko FT 17

New Tiger

New Tiger
NEW TIGER

Mark V

Mark V
TANK MARK V FOR SALE

Gotowy Jagpanzer IV L/48

Gotowy Jagpanzer IV L/48
Ready Jagdpanzer IV L/48

Carboard Whippet 1/15

Carboard Whippet 1/15
Whippet Medium tank 1/15 scalet, is available for purchase manual work, the techniques of rust, etc.. The only copy of it made ​​in the world. In the world there are only three copies of the collectors :-)

StuG III ausf G

Two polish FT 17

Two polish FT 17
Two polish FT 17

TRANSLATOR - Select language ...

14 września, 2021

Stug ausf G 1:15 scale - full resin kit...

 No i koniec budowy modeluStuga. 
W zasadzie zostało jeszcze rusztowanie na klamoty na zadku, włożenie anten i będzie jakby koniec budowy :)


 Młot jeszcze nie za bardzo gotowy, klocek jakby tak :)  Trza się wziąć do końcówki po wakacjach tak jakby :P.Takie makro.. Troszkę detali ...
Powolutku do przodu - będzie zapasowa antena :)
 Dupcia jakby gotowa - jedzemy dalej :)  Kadłub połączony z nadbudówką ...Powoli trza zacząć zabawę z duperelami .... Przed mizianiem wodą.....


Działający wizjer kierowcy z kocim włosem :P 

Pora na delikatne błotko ... No więc tak wygląda nadbudówka świeżutko po zmyciu soli i lekkim drapaniu. Jeszcze są tu i ówdzie pochowane pigmentowe gluty, ale  zabawa będzie po washowaniu i na całkiem sucho..
 Nadbudówka pomalowana, jutro zabawa z myciem, drapaniem i innymi cudami na patyku. No i oczywiście krzyże - szablony na błotniku ..Po dobrudzeniu, fixer coby utrwalić i efekt po wyschnięciu. W rzeczywistości jest całkiem dobrze - lampa trochę przejaskrawiła kolorki błotka ..
Po umyciu i lekkim podrapaniu - prawdziwe błoto :) Po pomalowaniu kadłuba lakier do włosów i solenie ..  Efekt końcowy .. 

Wieżyczka dowódcy tuż przed zabawą... Zimm pojechany po całości :)... Waffelzimmerit :) ausf G.. A tutaj mój nowy wynalazek w trakcie testów. Jedna foremka plus guma na bandaże plus żywyca na felgę :P. Jak na razie wygląda całkiem obiecująco..