TKS - Hotchkiss

TKS - Hotchkiss

TKS

TKS
Polish Tankette TKS 1:15 scale complete resin kit

Skrzynka narzędziowa i zapasowe ogniwko FT 17

New Tiger

New Tiger
NEW TIGER

Mark V

Mark V
TANK MARK V FOR SALE

Gotowy Jagpanzer IV L/48

Gotowy Jagpanzer IV L/48
Ready Jagdpanzer IV L/48

Carboard Whippet 1/15

Carboard Whippet 1/15
Whippet Medium tank 1/15 scalet, is available for purchase manual work, the techniques of rust, etc.. The only copy of it made ​​in the world. In the world there are only three copies of the collectors :-)

Two polish FT 17

TRANSLATOR - Select language ...

01 maja, 2020

Polish Tankette TKS 1/15 scale with Hotchkiss

Jeszcze porównanie wielkości :)Mała wielka trójca :). Pora na cuś nowego ..TKS gotowy - traki już swoje plus lina na przednich hakach ....Po polerce moim super narzędziem ...Nałożony stalowy metalizer - taka moja kompozycja.Gąsienice do drugiego egzemplarza, najpierw na czarno matowo psiknięte, potem takie cuś jak na focie, czyli pigmenty i inne łosze :PJeszcze szklany peryskop z bliska :)Jeden z dwóch modeli gotowy, gąsienice pożyczone od TKS-a z działkiem chwilowo :)

Jeszcze kilka drobiazgów i finisz :)Oba  karaluchy w końcu popsikane :)Wydziabane trzonki do łopat.Zamontowane zawieszenie :P
Poskładane na razie na sucho kompletne  układy jezdne ..Kleją się gumki do wózków :PDrobiazgi posolone, poglutowane i pomalowane. Teraz nieco fajnej zabawy :)Jeszcze trochę czyszczenia drobiazgów i malowanie detali zawieszenia.... I gotowe kółeczka po wstępnej obróbce ...Cuś tam się powoli  pichci dalej - kółka przed dalszą obróbką :)No dobra, kombinujemy z nowym dla mnie eksperymentem. Mizianie całości tym oto specyfikiem :POdlewy nadbudówki :)Nadbudówka jakby gotowa :PPowakacyjny powrót do TKSa - gotowe jarzmo Hotchkissa...W międzyczasie odlewają się traki do 7TP uffffUchwyt odlany, pomalowany podkładem plus Hotchkiss    :)


Wracamy do TKSa - prawie gotowy uchwyt do strzelań przeciwlotniczych ...


Dwa komplety kół nośnych do 7 TP gotowe jakby :PZakupiłem takie oto cudo - mikro tokareczka, Chińskie takie cuś, ale działa i najważniejsze  - nie posiada bicia na osi. Przyda się na 100000 %. Na focie obróbka tylnej części gumowej oponki - usuwanie nadlewek...I gotowy komplet do 7 TP :)Na razie surowe odlewy do poprawek ...
Przymiarka.........Zabawa z gumkami :)

Takie tam na przyszłość :)
Takie surowe jeszcze jarzmo kmUchwyt do uchwytu Hotchkissa do walki z lotnictwem ..Różnice między "wieżami" - z karabinem i z działkiem :)Jak widać na planie, w skali rzecz jasna - rysunek Hotchkissa jest jakby za krótki nieco.....Małe czary mary coby po pomalowaniu wychodziły metaliczne przecierki na kaemie . Tzw malowanie proszkowe :)Lejek już odlany, Hotchkiss dopiero powędruje do silikonu :)Zaczynam budowę dwóch TKS-ów w wersji z Hotchkissem. Póki co lejek do kaemu :)


google.com, pub-4132835005737605, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Krytyka mile widziana :)
Notes and comments are welcome:)